Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: 
Продавець гарантує, що покупець протягом 14 днів з моменту придбання товару може відмовитись від товару належної якості, якщо товар не надходив в експлуатацію та має товарний вигляд, перебуває в упаковці з усіма ярликами, а також є документи на придбання товару. Покупець має право обміняти товар належної якості на іншу торгову пропозицію цього товару або інший товар, ідентичний за вартістю або на інший товар із доплатою чи поверненням різниці в ціні. При цьому витрати на доставку товару, що повертається/обмінюється, несе покупець. 
Гроші повертаються покупцеві тільки за умови скасування замовлення продавцем або за фактом успішного вирішення спору. Повна сума оплати замовлення повертається покупцеві протягом 3-х робочих днів відповідно до умов роботи банків.

Отримавши замовлення на поштовому відділенні — обов'язково перевірте вміст, навіть якщо Ви його повністю оплатили. Ваше замовлення повністю застраховане, якщо перевізник пошкодив його при транспортуванні — Ви маєте право написати запит на компенсацію коштів на місці. Потім зв'язатись із нами і ми виготовимо для Вас новий товар.
 
Якщо Ви вийшли із відділення, не перевіривши замовлення, а вдома побачили поломку при транспортуванні — ми не зможемо замінити Вам товар, чи повернути кошти, а перевізник не компенсує ці витрати!

Товари виготовлені під індивідуальне замовлення обміну та поверненню не підлягають!